AUTOMATYKA


- DO BRAM GARAŻOWYCH
- DO BRAM OGRODZENIOWYCH PRZESUWNYCH
- DO BRAM OGRODZENIOWYCH DWUSKRZYDŁOWYCH


AUTOMATYKA DO BRAM GARAŻOWYCH


BramyDlaCiebie.pl Naszą ofertę automatyki do bram garażowych przedstawiamy Państwu na podstawie siłowników FAAC do bram garażowych do użytku przydomowego (531 EM, 576 EM)i półprzemysłowego (576 EM) z jednoczęściową szyną jezdną. Modele te charakteryzuje:

WSZECHSTRONNOŚĆ
Modele 531 / 576 to napędy z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym, która zapewnia cichą i płynną obsługę wszelkich bram garażowych. Nie wymagają żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu mogą być instalowane w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

SZYBKI MONTAŻ
Napędy do bram garażowych są łatwe w montażu. Napęd montuje się do sufitu garażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy (otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu cyklu programowania napęd działa poprawnie bez jakichkolwiek dodatkowych regulacji.

MAKSYMALNE BEZPIECZEŃSTWO
Elektroniczny moduł przeciwzgnieceniowy programowany jest automatycznie podczas cyklu programowania. Moduł zapamiętuje siłę potrzebną do otwarcia bądź zamknięcia bramy i w momencie, gdy ta siła przekracza zaprogramowany próg, następuje zatrzymanie przy otwieraniu i odwrócenie ruchu przy zamykaniu.

KOMFORT UŻYTKOWANIA
Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy w napędzie została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy. Proces programowania umożliwia automatyczne lub ręczne zaprogramowanie położeń krańcowych napędu, regulację czułości elektronicznego modułu przeciwzgnieceniowego oraz funkcji delikatnego startu i domknięcia bramy.


BramyDlaCiebie.pl AUTOMATYKA DO BRAM PRZESUWNYCH
Proponujemy Państwu napęd elektromechaniczny FAAC do użytku przydomowego dla skrzydła o maksymalnym ciężarze 500 kg (740) lub 900 kg (741)

ZASTOSOWANIA
Modele 740 i 741 przeznaczone są do automatyzacji bram wjazdowych o długości maksymalnej 15 metrów i ciężarze do 500 kg (740) lub 900 kg (741). Zastosowane w nich silniki 230V zapewniają większą siłę pracy niż w modelach 12/24V, a ich konstrukcja oparta jest wyłącznie na przekładniach metalowych i precyzyjnym łożyskowaniu wału głównego. Gwarantujemy niezawodną obsługębramy przesuwnej o dowolnej konstrukcji przez długie lata.

FUNKCJONALNOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO
Zastosowana najnowocześniejsza centrala sterująca 748D zapewnia możliwość wyboru i programowania wszelkich parametrów pracy, a dodatkowo jest wyposażona w funkcje zwiększające funkcjonalność, bezpieczeństwo i kulturę pracy, takie jak: otwarcie częściowe (przejście dla pieszych), regulowane spowolnienie i wyhamowywanie przed zatrzymaniem bramy, sygnalizację przeglądu okresowego (licznik cykli pracy) i wiele innych, w większości nieosiągalnych w modelach konkurencyjnych.BramyDlaCiebie.pl AUTOMATYKA DO BRAM DWUSKRZYDŁOWYCH
Na podstawie wieloletnich doświadczeń montażowych proponujemy Państwu gruntownie przez nas sprawdzony zestaw siłowników FAAC 414. Siłowniki te są przeznaczone do bram dwuskrzydłowych ogrodzeniowych używanych przydomowo, dla skrzydła bramy o długości do 3 metrów. Siłowniki te charakteryzuje:

WYSOKA NIEZAWODNOŚĆ ORAZ MINIMALNE KOSZTY OBSŁUGI
Koszt obsługi napędu elektromechanicznego FAAC 414 jest zdecydowanie minimalny. Urządzenie pracuje niezawodnie w każdych warunkach atmosferycznych, w zakresie temperatur zewnętrznych od -20°C do +50°C. BEZPIECZEŃSTWO użytkowania
Zabezpieczenie przeciwzgnieceniowe zapewnia moduł elektroniczny instalowany na płytce centrali sterującej, który bezpośrednio kontroluje siłę ciągu napędu. W przypadku awarii mechanizm odblokowujący umożliwia odblokowanie skrzydeł bramy i obsługę ręczną.

PEWNE DZIAŁANIE
Ze względu na swoją tubową konstrukcję i sposób mocowania siłowników do bramy (od czoła) napęd FAAC 414 jest szybki i łatwy w montażu, bez konieczności wykonywania kosztownych przeróbek adoptujących. Dobry punkt podparcia bramy gwarantuje pewne blokowanie po zamknięciu nawet w przypadku szerokich bram.

Napęd FAAC 414 to IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA BRAM PRZYDOMOWYCH. FAAC 414 jest najbardziej praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem przy automatyzowaniu bramy o długości skrzydła do 3 metrów. Napęd wyposażony jest w siłowniki tubowe, samoblokujące i dlatego nie wymaga stosowania dodatkowych zamków.


Przedstawione przez nas zestawy automatyki FAAC proponujemy Państwu ponieważ są to produkty które wielokrotnie już montowaliśmy i testowaliśmy. Wiemy, że po zamontowaniu tych automatów Nasi Klienci i my sami możemy spać spokojnie. Jednocześnie gotowi jesteśmy Państwu sprzedać, zamontować i serwisować automatykę innych wiodących producentów: CAME, NICE, BENINCA, BTF. Zależy to jedynie od Państwa życzenia.